Copy

Kutsume Teid täienduskoolitustele!

Tarkusekuu lähenedes on sobiv aeg mõelda enda koolitamise peale. Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis tegutsevad mitmekülgsed koolitajad ning just seetõttu saame pakkuda Teile väga palju erinevaid täienduskoolitusi. Vastavalt inimese või asutuse soovidele ja vajadustele saame kokku panna just Teie jaoks sobiva koolituse. Järgnevalt leiate valiku sügisel toimuvatest koolitustest/konverentsidest.

Teaduskonverents „Terves kehas terve teadmine“ 21.11.2014

Kutsume Teid teaduskonverentsile „Terves kehas terve teadmine“, mis toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis! Konverentsil tulevad tutvustamisele rakendusuuringute põnevad tulemused, näiteks kuidas mõjub taimetoitlus luutihedusele ja millist mõju avaldab kohvi tarbimine. Registreerimine ja rohkem infot kodulehelt.

Bioeetika ja molekulaar-diagnostika teemaline koolitus 26.08.2014


Teil on unikaalne võimalus saada osa bioeetika ja molekulaardiagnostika-alasest koolitusest, mille viivad läbi FC Campus Wien bioanalüütiku õppekava õppejõud ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli bioanalüütiku õppekava dotsent Mare Remm. Koolitus on osalejatele TASUTA! Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Kriisis patsiendiga suhtlemine 29.09.2014


Koolitusel antakse ülevaade erinevate traumaatiliste sündmuste mõjust patsiendi ja tema lähedaste koostöövalmidusele. Kursuse läbinu oskab efektiivsemalt teadvustada patsientide kriisireaktsioone ning oskab sellest lähtuvalt leida psühholoogilisi sekkumisvõimalusi. Registreerimine ja rohkem infot kodulehelt.

Inglise keele kursus algtaseme läbijatele 9.09.-16.12.2014


Inglise keele kursus alustab taas ning seekord juba neile, kes tunnevad ja hindavad ennast algtaseme läbinuks. Jätkame sõnavara (tavakeel ja tervishoiualane) laiendamist ning püüame ka juba rääkida mitte ainult olevikust, vaid ka minevikust. Tule kursusele ja arendame koos rääkimisoskust ja –julgust inglise keeles ning ka sellest arusaamist! Registreerimine ja info kodulehelt.

Lapsehoidjate täienduskoolitus: Äriplaani koostamine 18.09.-6.11.2014


Lapsehoidjad peavad igal aastal läbima teatud mahus täienduskoolitusi, kui soovivad kutset taastõendada. Seetõttu pakume välja täienduskoolituse, kus õpetatakse lapsehoidjaid äriplaani koostama. See kursus tuleb kasuks kõigile, kuid eriti neile, kes soovivad tulevikus lapsehoiu teenust hakata ise osutama. Registreerimine ja lisainfo kodulehelt.

Esmaabi koolitused!


Korraldame ka esmaabi väljaõppe ja täiendõppe koolitusi ning lisaks ka elustamiskoolitusi! Igas ettevõttes peab olema inimene, kes on läbinud 16-tunnise esmaabi väljaõppe kursuse. Kursusi on võimalik tellida gruppidele, erinevatele asutustele ja firmadele. Järgmised esmaabi koolitused:
Esmaabi täienduskoolitus 17.09.2014
Esmaabi elustamiskoolitus 8.10.2014
Esmaabi väljaõppe koolitus 5.-6.11.2014
Esmaabi täienduskoolitus 5.12.2014

Kognitiiv-käitumisteraapia tehnikate kasutamine õendusabis 24.09.2014

Koolituse eesmärk on anda ülevaade KKT põhimõtetest ja tehnikatest. Erinevate juhtumite kaudu tutvustatakse Teile KKT tehnikate kasutamist õendusabis ning saate praktiseerita KKT tehnikaid ja motiveeriva intervjuu läbiviimist. Rohkem infot ja registreerimine kodulehel.

Patsiendi motiveerimine 09.10.2014


Koolituse läbinu teab patsiendi motivatsioonilanguse v. puudumise põhjused; motivatsiooniloomise eeldusi ja suhtlemisstiile; oskab algatada käitumismuutusi; teab efektiivseimad suhtlemis- ja küsitlemistehnikad vastupanuga toimetulekuks ning muutumisprotsessi läbiviimiseks jpm. Rohkem infot ja registreerimine kodulehel.

Vägivalla-ja traumaohvrite psühholoogiline abistamine 3.11.2014


Koolitusel saate ülevaate vägivalla erinevatest liikidest ja avaldumisvormidest ning praktiseerida meediku sekkumisvõimalusi. Teate lähisuhtevägivalda ning selle mõju ohvrile ja abistajale jpm.  Rohkem infot ja registreerimine kodulehel.

Praktikajuhendajate jätkukursus 12.-19.11.2014


Kui tahad teada, mis on õpiväljund ja mis on hindamiskriteerium; kuidas jõuda selleni, et praktikaraamatusse tagasiside kirjutamine ei kujuneks praktikajuhenaja suurimaks stressiks; kuidas teha koostööd kooliga, kui oled läbinud baaskursuse ja tahaksid veel midagi lisaks õppida, siis on see kursus just Sinule. Rohkem infot ja registreerimine kodulehel.
 
Share
Tweet
Forward
+1
Share
Kontakt: Liisi Org, täienduskoolituse spetsialist
liisiorg@nooruse.ee, +372 7370209
Copyright ©  2014 Tartu Tervishoiu Kõrgkool

unsubscribe from this list    update subscription preferences