Copy

Kutsume Teid täienduskoolitustele!

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli täienduskoolituste hulka on lisandunud palju uusi ja huvitavaid koolitusi! Leia endale sobiv ja registreeri ning soovita sõbralegi! 

Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis tegutsevad mitmekülgsed koolitajad ning just seetõttu saame pakkuda Teile väga palju erinevaid täienduskoolitusi. Vastavalt inimese või asutuse soovidele ja vajadustele saame kokku panna just Teie jaoks sobiva koolituse.

Triggerpunktiravi 6.-7.11.2014

Kas sul või mõnel su kliendil on mõni valuprobleem, mis kuidagi laheneda ei taha või pidevalt naaseb? Väga suure tõenäosusega on see seotud mõne triggerpunktiga. Tule koolitusele ja võid juba koolituse teiseks päevaks olla täiesti erinev inimene! Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Esmaabi koolitused!


Korraldame ka esmaabi väljaõppe ja täiendõppe koolitusi ning lisaks ka elustamiskoolitusi! Igas ettevõttes peab olema inimene, kes on läbinud 16-tunnise esmaabi väljaõppe kursuse. Kursusi on võimalik tellida gruppidele, erinevatele asutustele ja firmadele. Järgmised esmaabi koolitused:
Esmaabi väljaõppe koolitus 5.-6.11.2014
Esmaabi täienduskoolitus 5.12.2014

Klassikalise massaaži algkursus 2.-18.02.2014


Kursusel antakse teoreetiline ja praktiline ülevaade kaela- ja seljapiirkonna ning ülajäsemete ja alajäsemete lihaste anatoomiast; käsitletakse klassikalise massaaži füsioloogilisi toimemehhanisme ja toimeid, näidustusi ja vastunäidustusi ning masseeritava hindamist. Kursus on oma olemuselt väga praktiline. Tule ja õpi klassikalist massaaži! Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Vägivalla-ja traumaohvrite psühholoogiline abistamine 3.11.2014


Koolitusel saate ülevaate vägivalla erinevatest liikidest ja avaldumisvormidest ning praktiseerida meediku sekkumisvõimalusi. Teate lähisuhtevägivalda ning selle mõju ohvrile ja abistajale jpm.  Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Hooldustöötaja täienduskoolitus 10.-14.11.2014


Koolitusele on oodatud tervishoius ja sotsiaalhoolekandes töötavad hooldustöötajad, kes vajavad erialast täienduskoolitust. Koolitusel antakse ülevaade hooldustööst ja ergonoomikast nii teoorias kui praktikas. Kursust finantseerivad Euroopa Sotsiaalfond ja Haridus- ja Teadusministeerium ESF programmist „Täiskasvanute tööalane koolitus ja arendustegevused“. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Teaduskonverents „Terves kehas terve teadmine“ 21.11.2014

Kutsume Teid teaduskonverentsile „Terves kehas terve teadmine“, mis toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis! Konverentsil tulevad tutvustamisele rakendusuuringute põnevad tulemused, näiteks kuidas mõjub taimetoitlus luutihedusele ja millist mõju avaldab kohvi tarbimine. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Aroomiteraapia algkursus 28.11.-04.12.2014

Aroomiteraapia on kunst, esteetiline ravikunst, mis kasutab aromaatsete taimede ja puude erinevatest osadest ekstraheeritud lenduvaid eeterlike õlisid keha tervise ja vaimu selguse eest hoolitsemiseks. Tule koolitusele ja õpi aroomiteraapiat ise kasutama! Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Praktiline ergonoomika hooldustöös  24.11.2014


Koolituse eesmärgiks on enamlevinud närvisüsteemi ja tugiliikumiselundkonna haigustest tulenevate liikumishäirete tundma õppimine ja sellest tulenevalt hooldajasäästlike siirdamis- ja abistamisvõtete tutvustamine ning praktiline rakendamine. Pärast koolitust teab õppija, kuidas praktiliselt ergonoomikat hooldustöös kasutada, tunneb liikumispuude vorme, hooldustööst tulenevaid tugiliikumiselundkonna häireid,  Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Töö dementsussündroomiga klientidega 08.-12.12.2014


Täienduskoolituse eesmärgiks on psüühilise erivajadusega inimeste elukvaliteedi paranemine kompetentse personali toetuse kaudu ja anda süvendatud oskused töötamiseks dementsussündroomiga klientidega. Kursust finantseerivad Euroopa Sotsiaalfond ja Haridus- ja Teadusministeerium ESF programmist „Täiskasvanute tööalane koolitus ja arendustegevused“. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Rahakoolitus 17.10.2014


Me kõik puutume iga päev rahaasjadega kokku ja teeme vähem või rohkem läbimõeldult väiksemaid ja suuremaid finantsotsuseid. Kui hästi me rahaasjus orienteerume? Kas meil on täpne ülevaade enda/oma pere tänasest finantsseisust? Tule koolitusele ja saa teada, kuidas oma raha tööle panna. Koolitus on tasuta! Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Inglise keele kursus algtaseme läbinutele 20.01.-14.04.2014


Inglise keele kursus alustab taas ning seekord juba neile, kes tunnevad ja hindavad ennast algtaseme läbinuks. Jätkame sõnavara (tavakeel ja tervishoiualane) laiendamist ning püüame ka juba rääkida mitte ainult olevikust, vaid ka minevikust. Tule kursusele ja arendame koos rääkimisoskust ja –julgust inglise keeles ning ka sellest arusaamist! Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Praktikajuhendajate jätkukursus 12.-19.11.2014


Kui tahad teada, mis on õpiväljund ja mis on hindamiskriteerium; kuidas jõuda selleni, et praktikaraamatusse tagasiside kirjutamine ei kujuneks praktikajuhenaja suurimaks stressiks; kuidas teha koostööd kooliga, kui oled läbinud baaskursuse ja tahaksid veel midagi lisaks õppida, siis on see kursus just Sinule. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.
 

Lapsehoidjate täienduskoolitus: Äriplaani koostamine 12.01.-2.03.2014


Lapsehoidjad peavad igal aastal läbima teatud mahus täienduskoolitusi, kui soovivad kutset taastõendada. Seetõttu pakume välja täienduskoolituse, kus õpetatakse lapsehoidjaid äriplaani koostama. See kursus tuleb kasuks kõigile, kuid eriti neile, kes soovivad tulevikus lapsehoiu teenust hakata ise osutama. Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.

Lapsehoidja koolitus 5.02.-30.06.2015


Tartu Tervishoiu Kõrgkooli Avatud Kõrgkool kuulutab välja 240-tunnise lapsehoidja koolituse, mis vastab uuele lapsehoidja kutsestandardile. Koolituse eesmärk on õpetada välja usaldusväärne lapsehoidja, kes tahab ja oskab hoolitseda erinevas vanuses laste eest, suudab luua positiivse kasvukeskkonna ja koostöös perega last hooldada ning toetada lapse arengut. Tule õpi lapsehoidjaks! Rohkem infot ja registreerimine kodulehelt.
Share
Tweet
Forward
+1
Share
Kontakt: Liisi Org, täienduskoolituse spetsialist
liisiorg@nooruse.ee, +372 7370209
Copyright ©  2014 Tartu Tervishoiu Kõrgkool

unsubscribe from this list    update subscription preferences