Copy

Milí přátelé živého zemědělství,

před třemi týdny proběhlo první Symposium Živé zemědělství. Postupně zpracováváme fotografie, záznamy a vše, co Symposium přineslo. Je toho hodně. 

Nemohli jste u toho být? Nechte na sebe dýchnout atmosféru zachycenou ve fotografiích Martina Matěje a ve slovech účastníků: nejlepší symposium, jaké jsem zažila!... neformální a pospolitá atmosféra, kde pro mě bylo snadné navazovat kontakty s lidmi… vnímám ve vás velkou oporu... je to jak živá voda a povzbuzení do další činnosti… díky, že do toho šlapete! 

Chcete obdobně jako účastníci sršet energií a prožívat vzájemnost, sdílení, podporu, inspiraci, propojení, inovativní myšlenky a nové impulsy ke spolupráci? Všechny naše aktivity mají společnou důležitou esenci. Odhodlání dlouhodobě zabrat a šlapat do smysluplných aktivit i s Vámi. Ať už se jedná o environmentální vzdělávání od nejmenších až po dospělé, Farmářskou školu nebo národní síť místních potravinových iniciativ KPZkoALICE, jejíž rozvoj v České republice zastřešujeme. 

Staňte se parťákem živého zemědělství a pravidelně podporujte aktivity,
které jej podstatně oživují.  

Chci se stát parťákem
Děkujeme, že do toho šlapete s námi.

Přejeme Vám živé léto a těšit se můžete na další ozvěny živého zemědělství.

zdraví Vás Honza Valeška, ředitel AMPI
Symposium Živé zemědělství společně organizovali asociace AMPI, PRO-BIO LIGA, Nadace Pro půdu, Demeter CS a Netzwerk Biodynamische Bildung a projekt ekoporadnypraha.cz
Naším posláním je podporovat blízký vztah lidí ke krajině, ve které žijí a která je živí. Učíme a podporujeme s radostí. 
asociace AMPI
© 2021 | asociace AMPI
Tato zpráva vám dorazila, protože fandíte živému zemědělství. 
 
Už Vás to s námi nebaví? 
To nás mrzí. Odhlásit se můžete tady.
Ať to kolem Vás kvete.
AMPI
Facebook
YouTube


This email was sent to <<Emailová adresa>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Asociace místních potravinových iniciativ, o.p.s. · Na Břehu 27/766 · Praha 9 - Vysočany 19000 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp