Copy
společně měníme sebe i svět

Co klíčí v KPZkoALICI?
Milé spolutvůrkyně a milí spolutvůrci potravinových komunit,

je začátek července a léto před námi. My bychom se chtěli trochu zastavit a odpočinout si. Uplynulý půlrok a především poslední měsíc byl totiž pořádný fičák, kdy se střídala jedna akce za druhou, a tak chceme najít čas to všechno oslavit, zhodnotit a zpracovat. A co čeká vás? Přijďte se s námi potkat a podělit. I během léta vás rádi uvidíme na pravidelných online setkáních KPZkoALICE. A protože delší dny zvou spíše k setrvání venku, posouváme začátek na 19:30 hod. 
 

Jak na spolupráci mezi potravinovými iniciativami? | čtvrtek 8. 7. od 19:30 hodin

Iniciativy komunitou podporovaného zemědělství (KPZ) a další místní potravinové komunity a spolky zažívají v České republice boom. Jejich cílem je nejen získat zdravé potraviny od ekologických zemědělců, ale rozvíjet blízké vztahy v místě, důvěru a férovou spolupráci na kratší či delší vzdálenost. Jak mohou tyto iniciativy spolupracovat a propojovat se?  O tom bude červencové setkání KPZkoALICE.

Jedním z příkladů rozvíjející spolupráce jsou objednávky potravin. Jak se ukazuje, některé komunity například v Praze už začínají řešit objednávky společně. Jak se jim to daří? Jak spolupráci posunout dál a zefektivnit? To bude hlavní téma večera.

Připojte se online na setkání KPZkoALICE, přijďte diskutovat, sdílet své vlastní zkušenosti a hledat další cesty spolupráce.

Mezi našimi milými hosty budou:

Registrace

Registrujte se na webinář do 8. 7. 2021 do 12:00 prostřednictvím online formuláře zde. V den konání webináře vám přijde odkaz na připojení prostřednictvím Zoom.

Kontakty

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na sarkak@asociaceampi.cz (Šárka Krčílková).

Více info v pozvánce zde.

Letní sklizeň společného půl roku v KPZkoALICI | čtvrtek 12. 8. od 19:30 hodin

I my víme, že je potřeba slavit. V tom správném slova smyslu. Z pohledu Dragon Dreaming, jak jsme se v červnu společně s některými z vás dozvěděli, je taková oslava součástí každého kroku v projektu, nejen na jeho konci...a neznamená jen bouchnutí šampaňského. Jedná se o ohlédnutí za zdary i nezdary. A to je právě to, co chceme přinést na srpnové setkání KPZkoALICE. Za poslední půl rok se toho událo opravdu hodně. A vy zase můžete přinést ohlédnutí za vaším počínáním, radostmi i starostmi, můžete přinést své téma na společný stůl.

Registrace

Registrujte se na webinář do 12. 8. 2021 do 12:00 prostřednictvím online formuláře zde. V den konání webináře vám přijde odkaz na připojení prostřednictvím Zoom.

Dragon dreaming  |  13. - 15. 8. - Písek

Několik červnových setkání hybatelů komunit zaselo semínko, ze kterého vzchází víkendový seminář Dragon dreaming. Nepořádáme jej my, ale moc doporučujeme. Chcete-li proniknout hlouběji do této netradiční metody projektového designu, máte právě teď jedinečnou příležitost propojit své sny se sny druhých a se snem této planety. Seminář se navíc odehraje v nádherném prostředí Rodinné farmy Hůrka u Písku a bude jím lektorsky provázet Martin Halíř, spoluautor příručky o Dragon dreaming. 

Cena semináře 3.600,- plus ubytování a strava. Pozvánku, všechny informace i kontakty najdete zde a zde.

Registrace prostřednictvím online formuláře.

Ať jsou Vaše letní výhledy co nejvíc do zeleně, přejeme Vám šťastné cesty a těšíme se na prázdninová setkání. 

Jana, Alča a Šárka z KPZkoALICE
Setkání KPZkoALICE pořádá asociace AMPI s finanční podporou Hl. m. Prahy v rámci projektu “KPZ pro Prahu” a Evropskou unií v rámci Erasmus+ projektu “Food&More – Consumer education for food citizens”.

 © 2021 | KPZkoALICE
Tato zpráva Vám dorazila, protože fandíte potravinovým komunitám a živému zemědělství. 

Napište nám: kpzkoalice@asociaceampi.cz
 
Chcete vědět, co se děje v KPZkoALICI? Pusťte si nás do schránky tady.
Už Vás to nebaví? To nás mrzí. Odhlásit se můžete tady.

Ať to kolem Vás kvete, voní a bzučí. 


This email was sent to <<Emailová adresa>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Asociace místních potravinových iniciativ, o.p.s. · Na Břehu 27/766 · Praha 9 - Vysočany 19000 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp