Copy
AMPI, o.p.s. 

Dostali jste zpravodaj od známých? Přihlašte se k jeho odběrům zde.
Prohlédnout tento email v prohlížeči

Jak oživit české zemědělství? Jak můžeme vzdělávat další generaci ekozemědělců? Co je to biodynamické zemědělství a značka Demeter? Co je přístup k půdě?

Na tyto a další otázky budeme společně hledat odpovědi na prvním mezinárodním Symposiu živé zemědělství ve dnech 24.-25. června 2021 v prostorách Art and Food ZOOny v Praze. 

Symposium pořádá Asociace místních potravinových iniciativ spolu s řadou dalších tuzemských partnerů ve spolupráci s německou organizací Netzwerk Biodynamische Bildung, která je odborným partnerem Symposia.

Přijďte se pobavit s odborníky i praktiky z Česka a zahraničí, sdílet informace mezi sebou a posunout u nás debatu o udržitelném zemědělství, komunitních způsobech hospodaření, vzdělávání v ekologickém zemědělství či přístupu k půdě blíže k realitě. Zažijete zajímavé přednášky, workshopy, diskuse, živou hudbu i malý trh se zajímavými iniciativami a produkty z biofarem.

Staňte se součástí proudu, který vzdělává, propojuje a nabízí řešení pro živé zemědělství. Přijďte a přispějte svou energií ke zdravému zemědělství, ke znovuoživení krajiny kolem nás i v nás.

Chci vidět program
Chci se rovnou přihlásit
Za celý organizační tým se na Vás těší

Honza Valeška
honza@asociaceampi.cz
774 683 833

Symposium společně organizují asociace AMPI, PRO-BIO LIGA, Nadace Pro půdu, Demeter CS a Netzwerk Biodynamische Bildung a projekt ekoporadnypraha.cz

Akce je podporována Evropskou unií v rámci programu Erasmus+, Česko-německým fondem budoucnosti, Nadací Software AG a hlavním městem Praha a pro účastníky je bezplatná.  
 
Naším posláním je podporovat blízký vztah lidí ke krajině, ve které žijí a která je živí. Učíme a podporujeme s radostí. 
asociace AMPI

Připojte se k nám na síti

Symposium
Symposium
YouTube
YouTube
AMPI
AMPI
kpzinfo
kpzinfo
FŠ
Chci se přihlásit k odběru
Chci podpořit AMPI aktivity
Share Share
Tweet Tweet
Forward Forward
Copyright © 2021 Asociace místních potravinových iniciativ, o.p.s.,


Email Marketing Powered by Mailchimp

Odhlásit se ze zpravodaje    Upravit možnosti přihlášení   Archiv zpravodaje

Vydání zpravodaje finančně podpořilo Hlavní město Praha. Informace v něm uvedené nemusejí odpovídat postojům donora a nenese za ně žádnou odpovědnost.